Rychlý kontakt +420 266 317 766

Firma DOMTEL-MONT s.r.o. se zabývá montáží a servisem domovních telefonů a videotelefonů TESLA Stropkov a BTICINO, přístupových systémů IRON LOGIC, RYS, TESLA Stropkov, mechanických a elektrických samozamykacích zámků FAB ASSA ABLOY a GU SECURITY, otvíračů FAB ASSA ABLOY a TESLA Stropkov, elektronických klik IRON-LOGIC a DORMA-KABA, elektronických vložek DORMA-KABA, zavíračů a pohonů dveří GEZE; GU SECURITY, kamerových systémů HIKVISION.

Domovní videotelefony přístupový systém Opatovická

Projekt 024-11.05.23
Dodavatel DOMTEL-MONT
Status realizace
Cena Na dotaz
Tisk produktu

Popis

Domovní videotelefony přístupový systém.


Stávající instalace:
Bez instalace.
Rekonstruovaný objekt s nataženou slaboproudou kabeláží pro instalaci domácích telefonů a videotelefonů a pro přístupový systém. Kabeláž provedena UTP kabely CAT 5E.
V místě tlačítkového tabla kabely k napaječi, elektroinstalační krabice pro zvonková tlačítka před bytem. Kabel od tlačítka vede k videotelefonu, od videotelefonu do rozvodné krabice na chodbě. V bytech výstup do elektroinstalační krabice pro instalaci videotelefonu.
Ve dveřích je nainstalován elektromechanický samozamykací zámek.
 
Nová instalace.
Tlačítkové tablo je v provedení ROBUR. Domácí videotelefony jsou v provedení bez sluchátka. Ve dveřích je nainstalován elektromechanický samozamykací zámek. Výrobce nabízeného systému 2-BUS domácích videotelefonů značky bticino je LEGRAND. Přístupový systém je značky IRON LOGIC.
Před instalací byla provedena kontrola funkčnosti nové kabeláže. Instalace tlačítkového tabla je v montážní krabici pod omítku. Je v něm umístěna čtečka a kontrolér (řídící jednotka) přístupového systému. Čipy jsou konfigurovány se zvýšenou ochranou proti kopírování. Čipy byly předány se seznamem v papírové i datové podobě.
Domácí videotelefony byly nainstalovány na elektroinstalační krabici. Z přístupového systému a domácích videotelefonů lze ovládat elektrický zámek ve vstupních dveřích. Síťový napaječ domácích videotelefonů, elektrického zámku a přístupového systému je umístěn v prostoru rozvaděče režie. Vyzvánění ode dveří je zapojeno v domácím videotelefonu.

Ke stažení

Nejsou k dispozici žádné soubory ke stažení

Galerie

Nejsou k dispozici žádné další obrázky

Schémata

Nejsou k dispozici žádná schémata

Příklady instalací

Odkazy