Rychlý kontakt +420 266 317 766

Firma DOMTEL-MONT s.r.o. se zabývá montáží a servisem domovních telefonů a videotelefonů TESLA Stropkov a BTICINO, přístupových systémů IRON LOGIC, RYS, TESLA Stropkov, mechanických a elektrických samozamykacích zámků FAB ASSA ABLOY a GU SECURITY, otvíračů FAB ASSA ABLOY a TESLA Stropkov, elektronických klik IRON-LOGIC a DORMA-KABA, elektronických vložek DORMA-KABA, zavíračů a pohonů dveří GEZE; GU SECURITY, kamerových systémů HIKVISION.

Domácí telefony a videotelefony, přístupový systém Vítkova.

Projekt 037-26.05.22-09.04.23
Dodavatel DOMTEL-MONT
Status realizace
Cena Na dotaz
Další produkty Více informací
Tisk produktu

Popis

Domácí telefony a videotelefony, přístupový systém čipy a mobilní aplikace.


Původní instalace.
Původní instalace domácích telefonů byl systém 4+n (vícedrátový). Tlačítkové tablo bylo v provedení TT 85 s hovorovou jednotkou, moduly s tlačítky a kódovým zámkem. Domácí telefony byly nainstalovány ve všech bytech a jeden přístroj byl umístěn i v objektu vnitrobloku. Kódový zámek se používal i ke vstupu do objektu vnitrobloku. Domácí telefony 
a tlačítkové tablo značky TESLA Stropkov byly používány cca 25 roků. Elektrické zámky-bzučáky jsou osazeny ve dveřích z ulice, ve dveřích vstupu do domu z průjezdu a ve dveřích vstupu do objektu ve vnitrobloku. Vyzvánění v bytu zvonkovým tlačítkem před bytem bylo v domácím telefonu nebo na externím zvonku. Elektrické zámky u vstupu do domu z ulice a ve dveřích vstupu do domu z průjezdu jsou ovládány z domácích telefonů.
  
Nová instalace:
Byla provedena instalace systému domácích telefonů a videotelefonů zn. BTICINO a přístupového systému.
Instalace domácích telefonů je systém 2-BUS (dvoudrátový). 
Pro instalaci domácích telefonů a videotelefonů byly částečně využity slaboproudé rozvody původních domácích telefonů.
Instalace tlačítkového tabla je v montážní krabici pod omítku. Tlačítkové tablo je v provedení ROBUR s hovorovou jednotkou, moduly s tlačítky a kódovým zámkem. V hovorové jednotce je umístěna kamera pro videosystém.
Tlačítkové tablo má zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození, vlhkosti a prachu.
Přístupový systém je značky RYS. Čtečka je pro povrchovou instalaci. Umožňuje mimo použití čipů pro vstup do objektu i využití mobilní aplikace ke vstupu do objektu.
Čipy jsou v provedení DESFIRE (vysoká ochrana proti kopírování). V přístupovém systému je uložena informace o použití čipu.
Napájení přístupového systému a elektrických zámků je zálohováno.
Vyzvánění v bytových zvoncích zůstalo původní nebo je přepojeno do domácího telefonu (videotelefonu). 
Napájení systému domácích telefonů a videotelefonů, elektrických zámků a přístupového systému je umístěno v místnosti v suterénu.
 

Ke stažení

Nejsou k dispozici žádné soubory ke stažení

Galerie

Nejsou k dispozici žádné další obrázky

Schémata

Nejsou k dispozici žádná schémata

Příklady instalací

Odkazy